Referencie

Sympatický človek, profesionál s ľudským rozmerom a citom pre vec a situáciu, všetky kroky v rámci nákupu nehnuteľnosti boli korektné, presné a zvládnuté na 100%. Poradil, vyriešil, zariadil. Vynikajúca spolupráca a za mňa absolútna spokojnosť.
Mudr. Alena Ševčíková

Chcem sa aj touto cestou poďakovať za Váš prístup, ochotu, znalosť problematiky a rady. Milo ste ma prekvapili záujmom o všetky problémy okolo domu, celého pozemku a vyriešila všetko k našej spokojnosti.
Helena Heldesová

Spoluprácu s pani Luciakovou vrelo odporúčame všetkými desiatimi :-) Ďakujeme za profesionálny a priateľský prístup pri sprostredkovaní predaja, výbornú komunikáciu, odborné rady aj poskytnuté kontakty. V kolotoči povinností, ktoré sú s kúpou nehnuteľnosti spojené ste nám veľmi pomohli a celý proces aj vďaka Vám prešiel hladko. Prajeme veľa spokojných klientov a úspechov v pracovnej a osobnej sfére! Ďakujeme, Gunišoví
Eva Gunišová

So spoločnosťou Winners Reality a p. Telekom som bola nad mieru spokojná ako klient realitnej kancelárie. Vrelo odporúčam. s pozdravom G. Danková (kupujúca)
Gabriela Danková

Milá pani Luciaková, ďakujem Vám za sprostredkovanie kúpy bytu, za promptné konanie, ústretovosť a pomoc pri vybavovaní potrebných formalít a úkonov. Za profesionalitu a priateľský prístup. Želám Vám veľa šťastia a úspechov vo Vašej ďalšej práci.
Mgr. Darina Reguliová