Referencie

S pánom Mrázekom máme skvelú skúsenosť, ako s realitným maklérom. Náš predaj sa nezdal vôbec ľahký, vyskytli sa nečakané a dosť nepríjemné okolnosti, ale napokon nám pán Mrázek pomohol všetko dotiahnuť do úspešného konca. Vrelo odporúčame spoluprácu s týmto pánom
Denis Ďuriš

Dobrý deň pani Luciaková. Chceme sa Vám pekne poďakovať za úspešný predaj nehnuteľnosti. Vďaka Vašej profesionálnej, odbornej a neúnavnej práci sa to podarilo. Spolupráca bola na vysokej úrovni. Môžeme len odporučiť.
Štefan Forro

Ďakujeme pani Luciakovej za spoluprácu, bola vždy profesionálna, aktívna, spoľahlivá a príjemná. S jej službami bola naša rodina veľmi spokojná, odporúčame s ňou spolupracovať pri predaji či kúpe nehnuteľnosti.
Mgr. Jana Pekníková

Veľká spokojnosť, odporúčam každému.
Monika Kekeňová

Ak sa chcete zveriť do rúk realitného makléra, bez zaváhania odporúčam pána Sudzinu. Na dnešnú dobu až neskutočne zodpovedný mladý muž, vo svojej profesii iniciatívny, odborne zdatný, vždy na telefóne ochotný poradiť, pomôcť. Vybaví a vyrieši aj nemožné bez žiadania, prekážky ho neodradia, ale bezodkladne ich rieši. Obrovské ĎAKUJEM a prajem veľa spokojných klientov!
Iveta Vaňušová