Referencie

Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať a vyzdvihnúť profesionalitu realitného makléra p. Ing. Miloša Klenovčana. Naozaj je to veľmi ochotný človek a veľký odborník, ktorý dokáže urobiť pre klienta nemožné. Veľmi ťažko sa hľadajú slová na jeho ľudskosť, profesionalitu a hlavne trpezlivosť. Vo všetkom je ochotný, vie poradiť ,pomôcť a naozaj mu patrí obrovské ďakujem. Chcem vás poprosiť veľmi a z celého srdca, ak by sa dalo mu ozaj verejne poďakovať v našom mene za celú našu rodinu, nemám iný kontakt, kde by som napísala, veľmi si to zaslúži. Môžete byť hrdý za takéhoto pracovníka a naozaj firme Winners Reality robí veľmi dobré meno. Dva roky sa trápi s naším domom, ktorý sa ťažko predáva...ide o dom v Slovenskej Ľupči, vždy je ochotný je jedno či je víkend, sviatok čokoľvek. Ďakujem za ochotu, že aspoň takto vám môžem napísať a pochvaliť p. Klenovčana.
Katarína Faturíková

Ing. Miloš Klenovčan
maklér

Pani Marcela Luciaková z Winners Reality je jedna úžasná osôbka, ktorá ponúka profesionálny, ale hlavne ústretový a priateľský prístup ku každému klientovi, či už sa jedná o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Verím, že práve takýchto ľudí stretnem viac vo svojom živote. A práve touto cestou sa jej chcem zo srdca poďakovať za pomoc pri získaní svojho vytúženého bytu. Prajem veľa úspechov.
Nicol Krumpálová Bezáková

Marcela Luciaková
maklér

Ďakujem Vám za Váš vysokoprofesionálny a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti (RD) mojich rodičov. Vďaka tomu, ako ste k celej veci pristúpili, bola nehnuteľnosť predaná v relatívne krátkej dobe. Ešte raz Vám srdečne ďakujem a želám Vám veľa úspechov v práci i v osobnom živote.
Stanislav Hužovič

Marcela Luciaková
maklér

„Ďakujem pani Luciakovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Od začiatku do konca spolupráce som bol spokojný. Pani Luciakova so mnou všetko konzultovala, o všetkom ma dopredu informovala, v prípade mojich otázok bola vždy ochotná sa porozprávať, poskytnúť rady, vybaviť požiadavky. Odporúčam :) a ešte raz ďakujem :)“
Pavol Mitošinka

Marcela Luciaková
maklér

Ďakujem Vám za vysoko profesionálnu prácu pri predaji nehnuteľnosti, a to v celom rozsahu, teda od ponuky na predaj až po samotný predaj. Určite Vás odporučím svojím priateľom a známym. Mária Gaberová
Jaroslav Gabera

František Telek
maklér