Referencie

Realitná maklérka p. Ivana Slavíková ma zastupovala pri predaji nehnuteľnosti veľmi profesionálne a k mojej najväčšej spokojnosti.Myslelo sa na všetky podrobnosti. Vychádzala mi maximálne v ústrety. Jednanie bolo jasné, rýchle a zrozumiteľné. Môžem odporúčať klientom.
Všetko bolo ako má byť.
Jednoducho správna žena na správnom mieste, nemám žiadne námietky, len spokojnosť. p. Foltánová
Ďakujem za profesionálny a odborný prístup. Spoliehal som sa na ňu a ukázalo sa, že to bolo správne riešenie. Určite by som som sa na ňu znova obrátil. p. Dukát
Pohodová osoba ...
Maximálna spokojnosť - ústretová, ochotná, milá, profesionálny prístup. Andrea Zrnčíková
Aj touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať p. Renáte Minarovičovej za jej milý, ľudský, zodpovedný a veľmi profesionálny prístup pri hľadaní a sprostredkovaní prenájmu bytu v Bratislave. Vďaka jej šikovnosti a ústretovosti mám prenajatý krásny byt :). Ešte raz ďakujem a želám jej veľa osobných a pracovných úspechov a samozrejme veľa spokojných klientov.
Bola to naša prvá skúsenosť s predajom reality ale skvelá vďaka Pani Minarovičovej. Vždy bola naozaj veľmi srdečná, ústretová, nápomocná v každom smere našu dôveru si rýchlo získala. Výborná voľba. Všetko dôsledne ochotne vysvetlila každý krok ktorý podnikla snami vždy konzultovala. Ďakujeme. I.K.
S pani Minarovičovou mám len tie najlepšie skúsenosti. Spolupráca s ňou je po každej stránke perfektná.
Vážená spoločnosť, rada by som aj týmto spôsobom poďakovala za služby Vášho makléra, p. Michala Mrázeka, s ktorým sme realizovali predaj našej nehnuteľnosti - Apartmánu u lenivého kocúra, v Banskej Štiavnici. Pán Mrázek svojim profesionálnym prístupom, zodpovednosťou, ochotou a snahou, ako aj kvalifikovanou odbornosťou, dôstojne reprezentoval Vašu spoločnosť a zaslúži si naše poďakovanie a pochvalu. Keby bolo viac takýchto maklérov, ľudia by sa neutiekali k pokútnym a neodborným predajom svojich nehnuteľností. Záverom, ešte raz ďakujeme a v prípade, že budeme ešte realizovať predaj/kúpu nejakých nehnuteľností, radi využijeme služby p. Mrázeka a Vašej spoločnosti. p. Klimentová