Referencie

Dobrý deň pani Luciaková, veľmi rád by som sa vám poďakoval za maximálne profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Túto bezproblémovú spoluprácu budem vrelo odporúčať aj ďalším a v prípade potreby, viem na koho sa v budúcnosti obrátim pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Ste jednička.
Mgr. Branislav Horváth

p. Truchlá, ďakujem za vaše úsilie vynaložené na úspešné ukončenie kúpy bytu a odbornej porady v ďalších krokoch pri vybavovaní potrebných dokladov na užívanie nehnuteľnosti. Chcem vysloviť len spokojnosť za vašu ochotu. Dúfam, že zostaneme v kontakte a pri ďalších obchodoch sa určite obrátim na vás. Pozitívne hodnotím vaše seriózne jednanie, ústretovosť, rady a pomoc pri vybavovaní. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov. (Jozef Valovčiak - kúpa 2 izbový byt Partizánske)
Jozef Valovčiak

Vynikajúca spolupráca, ďakujem.
Viera Dubačová

Ukážkový prístup
Daniel Finďo

S pani Truchlou sme boli nadmieru spokojní, pani realiťáčka bola vždy usmiata, ohľaduplná. Určite odporúčam každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Všetko prebehlo veľmi rýchlo, bez starostí. Takže za nás top. (manželia Danišoví, predaj 2 izbový byt Partizánske)
Dominika Danišová