Referencie

Chcem sa poďakovať Vašej firme a hlavne pánovi F. Telekovi. Jeho profesionálny prístup od začiatku predaja, až po predaj našej nehnuteľnosti bol vďaka jeho skúsenostiam bezproblémový a plne nás zastupoval počas celého procesu predaja. Vďaka nemu sme nemuseli vynaložiť žiadnu námahu ohľadne prehliadky nehnuteľnosti (pri ktorých sme nemuseli byť prítomní), ktorých bolo mnoho, prepisov vlastníckych vzťahov, energií, ktoré vyriešil bez našej prítomnosti. Služby a hlavne vedomosti p. Teleka môžem len odporúčať. Ďakujem p.Telek
Eva Szomszédová

Ďakujem za spoluprácu. Ako kupujúci som naviac ocenil pravidelné informácie o aktuálnom stave procesu predaja a proaktívne riešenie vzniknutých problémov. Vysoko tiež hodnotím sprístupnenie virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti, ktorá záujemcovi poskytuje rôzne pohľady na nehnuteľnosť a dáva možnosť spätne prehodnotiť osobnú prehliadku.
Andrej Letkovský

Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať a vyzdvihnúť profesionalitu realitného makléra p. Ing. Miloša Klenovčana. Naozaj je to veľmi ochotný človek a veľký odborník, ktorý dokáže urobiť pre klienta nemožné. Veľmi ťažko sa hľadajú slová na jeho ľudskosť, profesionalitu a hlavne trpezlivosť. Vo všetkom je ochotný, vie poradiť ,pomôcť a naozaj mu patrí obrovské ďakujem. Chcem vás poprosiť veľmi a z celého srdca, ak by sa dalo mu ozaj verejne poďakovať v našom mene za celú našu rodinu, nemám iný kontakt, kde by som napísala, veľmi si to zaslúži. Môžete byť hrdý za takéhoto pracovníka a naozaj firme Winners Reality robí veľmi dobré meno. Dva roky sa trápi s naším domom, ktorý sa ťažko predáva...ide o dom v Slovenskej Ľupči, vždy je ochotný je jedno či je víkend, sviatok čokoľvek. Ďakujem za ochotu, že aspoň takto vám môžem napísať a pochvaliť p. Klenovčana.
Katarína Faturíková

Pani Marcela Luciaková z Winners Reality je jedna úžasná osôbka, ktorá ponúka profesionálny, ale hlavne ústretový a priateľský prístup ku každému klientovi, či už sa jedná o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Verím, že práve takýchto ľudí stretnem viac vo svojom živote. A práve touto cestou sa jej chcem zo srdca poďakovať za pomoc pri získaní svojho vytúženého bytu. Prajem veľa úspechov.
Nicol Krumpálová Bezáková

Ďakujem Vám za Váš vysokoprofesionálny a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti (RD) mojich rodičov. Vďaka tomu, ako ste k celej veci pristúpili, bola nehnuteľnosť predaná v relatívne krátkej dobe. Ešte raz Vám srdečne ďakujem a želám Vám veľa úspechov v práci i v osobnom živote.
Stanislav Hužovič