Referencie

TOP profesionalka, SUPER!!!!
Ing Dušan Greško

Na základe mnohých skúseností môžem potvrdiť, že pani Lešková je profesionálka a človek na správnom mieste. Obstará iniciatívne a komplexne všetky služby. Záležitosť v jej rukách považujem už vopred za úspešne vybavenú.
Paul Gabriel Gerkrath

Dobrý deň. Týmto by som chcel vysloviť jedno velikánske ĎAKUJEM pánovi F. Telekovi za odvedenú prácu i pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Poradenstvo, pri jednotlivých krokoch, oceňujem na vysokej profesionálnej úrovni. Ukázal, že maklér je pre klienta, a nie klient pre makléra. On ukázal, že ľudskosť, čo dnes nie je veľmi v móde, ešte existuje. Pre mňa je to človek s veľkým Č. Prajeme mu do ďalšieho života veľa osobných i pracovných úspechov. Pre firmu veľa takýchto spolupracovníkov. S úctou: Hajnal František s manželkou
František Hajnal

Pani Dobrotková ako realitná maklérka je úžasná, čokoľvek som potreboval, čo sa týka informácií alebo pomôcť ohľadom domu, so všetkým mi pomohla a vždy mi vyšla v ústrety. Čo sa týka predaja domu, rozdelenia hnuteľných vecí a aj dohody BSM vyriešila súčasne, hoci všetko toto bolo na súde dva roky a aj nás zastupovali právnici. Som rád, že sme dali nehnuteľnosť do predaja cez Vašu realitku, lebo nebyť pani Dobrotkovej, tak stále máme nevyriešené BSM, nemáme predaný dom a najmä nemáme vysporiadané vzťahy. Ona nám so všetkým pomohla, vysvetlila nám ako sa veci majú, aké majú dopady na našu budúcnosť hlavne ako na ľudí a naše peňaženky : ). Ďakujem jej z celého srdca. Ako realitná maklérka je úplný top pre mňa a ako človek je perfektná. Pomohla nám usporiadať a ukončiť starý život a konečne aj pre mňa vznikla nádej, že už začnem nový život, ktorý som chcel. Ďakujem. Miloš T.
Miloš Tužinský

Pána Machoviča hodnotím ako človeka na správnom mieste, je ústretový s úprimnou snahou vždy pomôcť. Môžem len odporúčať!
Ing. Peter Grochal