NASLEDUJ SKÚSENOSTI,
NEROB CHYBY

Vyber si spomedzi našich najúspešnejších. Mentor bude tvojou pravou rukou a s jeho pomocou skrátiš svoj kariérny postup aj o 50%. Ponúkame ti oporu v krízových začiatkoch, či radcu, ak nevieš ako sa posunúť ďalej tam, kde aktuálne si.

VYBER SI SVOJHO MENTORA

Už si si
vybral
svojho
mentora?

AK MÁTE MENTORA, MÁTE NÁSKOK. PREČO?

Ušetríš zdĺhavý proces zaučenia
Získaš rokmi budované know-how
Neustála podpora je na nezaplatenie
Ukážeme ti správnu cestu
Mentor je doslova “vzdelávanie na mieru”

Ak svojho mentora počúvaš, veľa sa pýtaš a rozprávate sa, tak vtedy ti práve mentor dokáže ušetriť kopu času, pretože často vopred vie, čo je nesprávne v tejto práci. Ty sa môžeš sústrediť na efektívnejšie procesy.

A to je na nezaplatenie. Mentor ti odovzdá svoje dlhoročné skúsenosti, ukáže ti cestu, ktorou je správne sa vybrať.
Odborný mentoring je veľkým plusom pri začiatkoch, alebo aj pre tých, ktorí skúsenosti majú, ale úspech sa zatiaľ nedostavil v takej sile, ako čakali.

Na ceste číha množstvo nástrah, ktoré ti pomôže prekonať práve mentor. Istota a podpora, ktorú ponúka je práve to, čo potrebuješ od úplného začiatku. Väčšina úspešných ľudí vo svojom živote mala mentora. Učiť sa od skúsenejších nie je hanba.

Občas sa stratíme, ak plávame v nových vodách. S mentorom ti to nehrozí. Mentorské vzťahy sú jedným z najcennejších zdrojov informácií pri rozvoji akéhokoľvek podnikania. Mysli na to, že bude nielen najväčším zástancom tvojich úspechov, ale aj najväčším konštruktívnym kritikom.

Vyberieš si mentora podľa svojich preferencií, skutočne na mieru. Mentor bude tvojím spoločníkom, sprievodcom, učiteľom a oporou a potom, keď sa osamostatníš, tichým pozorovateľom.

OSLOV SVOJHO MENTORA

Naštartuj svoju kariéru bez zbytočných prešľapov!