Referencie

Veľmi pekne Vám ďakujeme za sprostredkovanie predaja nášho prvého spoločného bývania . Ceníme si váš profesionálny a zároveň ľudsky prístup, ktorým ste sa riadili počas celého procesu. RK ktorú zastupujete môže byť na vás hrdá, ponúkate naozaj TOP služby.
Petra Šimalíková

Dobrý deň, pani Luciakova chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za všetko! Dom bol ťažký oriešok, a som naozaj rada, že sme sa rozhodli práve pre Vás! Určite, keď raz niečo budeme potrebovať v oblasti realít viem, že budete tá za ktorou pôjdeme. Ešte raz Vám ďakujem, že ste všetko vybavili, vyriešili a dohliadli, aby všetko prebehlo bez problémov . Všetko dobre Vám prajeme, nech sa Vám len darí!
Peter Chalás

Veľmi príjemné vystupovanie a zároveň profesionálny prístup. Pán Machovič je človek na správnom mieste. Vie, čo robí a robí to hlavne pre svojich klientov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme všetko dobré v profesnom aj súkromnom živote.
Mgr. Hana Havjarová

Sympatický človek, profesionál s ľudským rozmerom a citom pre vec a situáciu, všetky kroky v rámci nákupu nehnuteľnosti boli korektné, presné a zvládnuté na 100%. Poradil, vyriešil, zariadil. Vynikajúca spolupráca a za mňa absolútna spokojnosť.
Mudr. Alena Ševčíková

Chcem sa aj touto cestou poďakovať za Váš prístup, ochotu, znalosť problematiky a rady. Milo ste ma prekvapili záujmom o všetky problémy okolo domu, celého pozemku a vyriešila všetko k našej spokojnosti.
Helena Heldesová