NAUČÍME ŤA BYŤ
NAJLEPŠÍM

ONLINE WEBINÁR

V metódach a formách vzdelávania se snažíme byť neustále inovatívni. Hľadáme nové cesty, ako čo najviac obohatiť našich maklérov novými skúsenosťami.

6 týždňový cyklus

Našim maklérom ponúkame od ich štartu kariéry nonstop podporu a to aj prostredníctvom šiestich vzdelávacích cyklov. Po ich absolvovaní budú vedieť ako úspešné naštartovať svoj rast v realitnom biznise.

Inovácie v realitách

Profesionálne fotografie a video prezentácia sú samozrejmosťou. Súčasná doba je plná technologických noviniek a preto naši makléri vedia odprezento-vať nehnuteľnosť aj formou 3D vizualizácií, virutálnych prehliadok a virtuálnej reality.

VLASTNÝ MENTOR

Vďaka našej neustálej podpore na začiatku nebudete sami. Váš mentor vás bude viesť, odovzdávať vám svoje skúsenosti, inšpirovať a posúvať vás vpred.

NÁJDITE SVOJHO MENTORA

Poradí a posunie vás vpred. Dá vám veľký náskok pred tými, ktorí žiadneho mentora nemajú. Aj bez pomoci môžete byť úspešným maklérom, avšak s mentorom sa mnohým chybám vyhnete a úspech máte zaručený skôr. Ponúkame vám pomocnú ruku pri vašom raste.

PREČO PRÁVE MY

Vzdelávanie našich maklérov tvorí jednu z najpodstatnejších úloh spoločnosti. Hlavnú úlohu zohrávajú vzťahy a vzájomná spolupráca, prostredníctvom ktorých sa makléri učia, odovzdávajú si svoje kno-how. Spája nás práve veľký záujem byť najlepšími v tom, čo robíme. Všetky tieto aspekty sú zohľadnené v koncepte našej firmy. Kooperatívne vzdelávanie prostredníctvom aktívnej pomoci a podpory načich maklérov pomáha rýchlo rasť menej skúseným, alebo nováčikom a naopak skúseným ukazuje priestor na neustále zlepšovanie sa.

POVEDALI O NÁS

PRIDAJTE SA DO NÁŠHO TÍMU

a buďte medzi tými najlepšími