• slidebg1
  NAUČÍME ŤA BYŤ
  NAJLEPŠÍM!

Kto sme

Spoločnosť Winners Reality je mladá, ale rýchlo rastúca firma, čoho dôkazom je už 8 otvorených prosperujúcich pobočiek a snaha o zvýšenie tohto počtu a rozšírenie pobočiek do všetkých väčších miest Slovenska.

Osobitosť našej spoločnosti tkvie v tom, že máme prepojenú komplexnosť služieb pod jednou značkou ako prví a zároveň aj ako jediní na trhu.

who we are

Vyber si kariéru

Maklér

Staň sa súčasťou nášho tímu ako realitný maklér. Neustále hľadáme ambicióznych, komunikatívnych ľudí so zápalom pre prácu. Ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať, chcú na sebe pracovať a pomôcť nám budovať našu spoločnosť.

Oblastný manažér

Skúseným maklérom ponúkame možnosť obohatiť náš tím na pozícii oblastný manažér. Ak si skúsený maklér, si minimálne 2 roky aktívne v realitnom biznise a chceš si vybudovať vlastný tím, my ti pomôžeme zvíťaziť a dosiahnuť tvoj cieľ.

Benefity

 • Slide colored Slide black white

  Oblek/kostým

 • Slide colored Slide black white

  Smartphone

 • Slide colored Slide black white

  Dovolenka

 • Slide colored Slide black white

  Vzdelávanie v obchodných zručnostiach

 • Slide colored Slide black white

  Teambuilding

O našej spoločnosti

Winners Reality, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Winners Group, a.s., so stabilným postavením na finančnom trhu a pôsobí na celom území Slovenska už ôsmy rok. WG zastrešuje štyri dcérske spoločnosti: Winners Lízing, Winners Poistenie, Winners Hypotéku a Winners Reality.

Spoločnosť Winners Group je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v oblasti finančného sprostredkovania na trhu a už dnes patrí do TOP 5 spoločností na Slovensku vo svojom obore.

Prečo Winners Reality

Kontaktujte nás

Dohodni si s nami stretnutie a staň sa súčasťou nášho tímu!